ASUS Zenfone 7 Pro Tanıtıldı

zenfone 7 pro
0

Teknoloji devi Asus, farklı bir kamera teknolojisine sahip yeni telefon modeli Asus Zenfone 7 Pro’yu duyurdu. Telefonun kamera tasarımı çentik, delik veya pop-up tasarımlardan hoşlanmayanlar için öne arkaya dönebilen bir tasarıma sahip.

Asus Zenfone 7 Pro Duyuruldu

Asus Zenfone 7 Pro, tanıtıldığı anda pek çok kişinin ilgisini üzerine çekmeyi başardı. Telefonun bunu başarmasının temel sebebi ise sahip olduğu kamera tasarımı. Zenfone 7 Pro’nun arka kamerası aynı zamanda ön kamera olarak da kullanılabiliyor. Telefon bunu sahip olduğu sağlam olduğu iddia edilen mekanizma ile gerçekleştiriyor. Asus bu teknolojisinin 5 yıl boyunca her gün 100 defa çevrilse bile işlevini kaybetmeyeceğini iddia ediyor.

Asus Zenfone 7 Pro’nun özelliklerine baktığımızda ise işlemci olarak Qualcomm’un Snapdragon 865+ işlemcisini görüyoruz. 8 GB RAM’e sahip olan telefon depolama alanı olarak ise 128 GB ve 256 GB seçeneklerine sahip. 6.67 inç FHD+ görüntü kalitesine sahip telefonun bataryası ise 30 W hızlı şarj destekli 5000 mAh büyüklüğünde bir batarya. Telefonun kamera kısmında ise 64 MP ve 12 MP iki kameralı bir kuruluma sahip olduğu görülüyor. Asus Zenfone 7 Pro, 950 dolar civarında bir fiyat etiketi ile satışa sunulacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.