Samsung Galaxy A10 – A20 – A30 – A40 – A50 – A70 Ekran Görüntüsü Alma

3

Samsung’un ülkemizde de en çok satan serilerinin başında gelen A serisi cihaza binlerce kişi sahip. Eğer sizlerde başlıkta da belirttiğimiz gibi Samsung Galaxy A10 – A20 – A30 – A40 – A50 – veya A70 serisi bir akıllı cep telefonu kullanıyor ve ekran görüntüsünü nasıl alınır ve nasıl kaydetme yapacağınızı bilmiyorsanız doğru yerdesiniz 🙂

Samsung Galaxy A20 A30 A40 A50 A70 Ekran Goruntusu Alma - Samsung Galaxy A10 - A20 - A30 - A40 - A50 - A70 Ekran Görüntüsü Alma

Samsung telefonlarda ekran görüntüsü almak oldukça basit bunun için yukarıda ki resimde de gösterdiğimiz gibi telefonun ses kısma tuşuna ve güç yani power tuşuna aynı anda elinizi basip çekerseniz ekran görüntüsünü başarılı bir şekilde alabilirsiniz.

Burada dikkat etmeniz gereken en önemli husus aynı anda bu kısayol tuşlarına basabilmek böylelikle telefon ekran görüntüsü alma komutu geldiğini anlayacaktır. Eğer alamıyorsanız muhtemelen ses kısma tuşuna biraz daha önce basmış olabilirsiniz ardından güç tuşuna basarsanız telefonunuz ses kısacaktır.

Alınan ekran görüntüleri Samsung cep telefonları üzerinde galeriye kaydedilmektedir buradan ulaşabilirsiniz.

3 Yorumlar
  1. Kerem diyor

    Eyvallah işime yaradı bendede a20 var kolaymış 🙂

  2. Sanem diyor

    Yaklaşık 1 yıldır Samsung galaxy a50 kullanıyorum ilk defa ekran görüntüsü alma lazım oldu 🙂 sorunsuz çalıştı teşekkürler.

  3. büşra diyor

    işe yarıyor teşekkür.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.