Vivo Y20 Serisinin Özellikleri Ortaya Çıktı

vivo y20 y20i
0

Akıllı telefon üreticileri arasında son dönemlerde adından sıkça bahsettirmeyi başaran Vivo, şimdi de iki yeni telefonu ile gündemde. Vivo’ya yakınlığı ile de bilinen Mukul Sharma, Vivo’nun iki yeni uygun fiyatlı modeli Vivo Y20 ve Vivo Y20i’ye ait bilgileri ortaya çıkardı.

Vivo Y20 ve Y20i Özellikleri

Vivo Y20 ve Vivo Y20i’nin özelliklerine baktığımızda karşımıza 6,51 inç Halo Full View ekran çıkıyor. İki telefonunda üst kısmında yer alan damla çentiğin içerisinde 8 MP bir ön kamera bulunacak. Telefonların arkasında ise dikdörtgen bir kurulumun içerisinde 3 adet kamera ve LED flaş bulunacak. Kurulumun içerisinde bulunan kameralar ise sırası ile 13 MP, 2 MP bokeh ve 2 MP süper makro kamera olacak.

Donanım kısmına baktığımızda ise Vivo Y20 ve Y20i’de aynı işlemci olarak Snapdragon 460 SoC karşımıza çıkıyor. Vivo Y20 4 GB RAM’e sahip iken Y20i ise 3 GB RAM’e sahip olacak. İki cihazda da 5000 mAh büyüklüğünde bir batarya bulunuyor. Telefonlardan üst model olan Y20 18W hızlı şarj desteği bulunuyor. Y20i’de ise hızlı şarj desteği bulunmayacak. Telefonların önümüzdeki günlerde tanıtılması beklenirken hangi pazarlarda satışa çıkacağı ise şu anlık bilinmiyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.