Oppo Reno5’a ait bazı özellikler ortaya çıktı

reno5
0

Weibo’nun sızıntılarla ünlü ismi Digital Chat Station’dan gelen bazı iddialar Oppo Reno5’in özelliklerini ortaya koyuyor. Tanıtım tarihi olarak Aralık 2020 ortaya konulan telefonun 3 farklı modeli olacak. Bu modellerin isimlerinin normal, lite ve pro olması bekleniyor.

Oppo Reno5 Özellikleri

Kaynağın paylaştığı bilgilere göre OPPO, seride yer alacak cihazların hepsinde aynı delik tasarımlı ekran bulunacak. Bu konuda kamera deliği panelin sol üst köşesinde bulunuyor, Pro modelinde ekranın kenarları kavisli bir tasarımda olacak ve tüm modellerde 60 Hz’den yüksek yenileme hızı kullanılacak.

Donanım tarafına baktığımızda ise sızıntının kaynağı Reno5 akıllı telefonların Snapdragon 765G, Snapdragon 865G ve MediaTek Dimensity 1000 olmak üzere farklı yonga setlerini kullanacağını iddia etmiş durumda. Ayrıyeten tüm modellerde 65 W hızlı şarj desteğinin bulunacağı da paylaşılan bilgiler arasında yer alıyor.

Daha önce paylaşılan sızıntılar, Reno5 modellerinden birinin ekran büyüklüğünün 6,43 inç ve FHD+ çözünürlüğe sahip AMOLED olacağını gösteriyor. Bununla birlikte arka kısmında 64 MP ana kameranın bulunduğu dörtlü kamera kurulumunun, ön kısımda ise 32 MP’lik bir ön kameranın cihazda bulunması bekleniyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.