Redmi Note 10’un Özellikleri Ortaya Çıktı

redmi note 10
0

Xiaomi’nin alt markası olarak ticari hayatına devam eden ve ülkemizde de oldukça fazla sevilen Redmi’nin yeni telefonu Redmi Note 10’a ait özellikler ve bazı görüntüleri ortaya çıktı. Cihazın ortaya çıkan özellikleri ve görüntüleri bekleyenleri heyecanlandırmaya yetti.

Xiaomi Redmi Note 10 Özellikleri

Geçtiğimiz günlerde M200J122C model numarası ile ortaya çıkan Xiaomi akıllı telefon Çin’in SRRC kurumundan sertifika onayı almayı başardı. Bu telefon ise Xiaomi’nin alt markası olan Redmi’nin Redmi Note 10 serisinde yer alan bir model. Telefonun ortaya çıkan özelliklerine baktığımızda ise 8 GB RAM’e ve 2,4 GHz’lik sekiz çekirdekli Dimensity 820 veya Dimensity 720 işlemcilerinden birisine sahip olacak.

Telefonun görsellerinden görüldüğü kadarı ile ise telefonun arkasında 3 kamera ve 1 LED flaştan oluşan bir kurulum görülüyor. Ortaya çıkan bilgilere göre ise bu kurulumun ana kamerası 48 MP çözünürlüğünde olacak. Diğer kameralar ile ilgili ise her hangi bir bilgi henüz bulunmuyor. Yan tarafında parmak izi okuyucusu bulunacak olan Redmi Note 10 ile ilgili daha fazla bilgi için bir süre daha beklememiz gerekecek.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.