WhatsApp’tan Sosyal Mesafe İçin Yeni Çıkartmalar

whatsapp yeni cikartmalar
1

WhatsApp ve WHO (Dünya Sağlık Örgütü), Whatsapp kullanıcılarına koronavirüs pandemisi sırasında sosyal mesafeyi korumaları için yeni bir çıkartma seti sunma noktasında toplandı. Bir buçuk yıl önce piyasaya sürülen çıkartmaların WhatsApp kullanıcıları arasında oldukça popüler olduğu aşikar, bu nedenle yeni bir çıkartma seti kesinlikle hoş bir ek olmuş.

Milyonlarca WhatsApp kullanıcısının uygulamalarına gelecek olan bu çıkartma paketi “Hep Birlikte Evdeyiz/Together at Home ”  diyerek insanların COVID-19 salgını sırasında birbirlerine bağlı kalmalarına yardımcı olmayı amaçlıyor.

Eklemeye değer başka bir şey ise çıkartma paketinin dokuz dil için geçerli olacak bunlar: Arapça, Fransızca, Almanca, Endonezyaca, İtalyanca, Portekizce, Rusça, İspanyolca ve Türkçe.

whatsapp yeni cikartmalar - WhatsApp'tan Sosyal Mesafe İçin Yeni Çıkartmalar

Nasıl Yüklenecek ?

Bu çıkartma paketini kullanmak için bir sohbet penceresi açıp çıkartmalar bölümünde “Hep Birlikte Evdeyiz/Together at Home ” paketini seçip ücretsiz indirebilirsiniz.

WhatsApp tarafından bugün kullanıma sunulan tüm çıkartmaları gösteren resmi yukarıda bulabilirsiniz. Uygulamamızı kontrol ettik ve henüz göremedik, muhtemelen aşamalı bir şekilde ülkelerde dağıtılmaya başlanacak.

1 yorum
  1. furkan diyor

    Benim telefona geldi çok hoş olmuş evde kaldığımız bu günlerde diğer arkadaşlarımızıda bilinçlendirebiliyoruz. Özellikle bazı çıkartmalar çok ama çok güzel tebrikler Whatsapp

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.