Samsung Galaxy Z Fold 2’nin Basın Görselleri Paylaşıldı

galaxy z fold 2
0

Güney Koreli telefon sektörünün devlerinden olan Samsung, önümüzdeki günlerde yeni katlanabilir telefonunu tanıtacak. Bu telefonun ismi ise Galaxy Z Fold 2 olacak. Tanıtılmasına kısa bir süre kara telefonun tanıtımını gözler önüne seren basın görselleri ortaya çıktı.

Samsung Galaxy Z Fold 2 Basın Görselleri Ortaya Çıktı

galaxy z fold 2 2 - Samsung Galaxy Z Fold 2’nin Basın Görselleri Paylaşıldı

Geçtiğimiz dönemde canlı bir şekilde de görülen Samsung Galaxy Z Fold 2’nin ortaya çıkan basın görselleri ile tasarımı da netleşti. Telefonun basın görsellerine baktığımızda ilk dikkat çeken ise telefonda her hangi bir çentiğin bulunmaması. Delikli yeni tasarım akımına uyan telefon önceki modellere göre daha kaliteli bir görünüme sahip. Telefonun arkasında 3 kamera bulunuyor. Galaxy Z Fold 2, katlanabilir olduğundan dolayı bir miktar kalın görünüyor.

Donanım özellikleri konusunda henüz net bir bilgi bulunmayan Galaxy Z Fold 2’nin isminin neden Galaxy Fold 2 olmadığı ise resmi olarak açıklanmadı. Fakat tahminlere göre Samsung, katlanabilir telefon serilerini Galaxy Z Fold ve Galaxy Z Flip olarak ikiye ayırdı. Bundan dolayı yeni modelin ismi Galaxy Z Fold 2 oldu. Telefonun Samsung tarafından yakın bir zamanda tanıtılması bekleniyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.