Galaxy S10 Lite’ın Yeni Güncellemesi 4K Video Sabitleme ve Kamera İyileştirmeleri İçeriyor

Samsung Galaxy S10 Lite Siyah
0

Samsung Galaxy S10 Lite‘ın ilk güncellemesi telefonun kamerasına yeni özellikler getiriyor. İsmine rağmen cihaz, S10 ve S20 arasındaki çizgiye sahip tasarım ve bazı özellikleri sahip.

Bu güncellemeyle gelen en büyük gelişme, Super Steady video modunun 2160p çözünürlükte etkinleştirilebilmesi. Samsung’un S20 gibi amiral gemisi telefonu bile yalnızca 1080p’de Super Steady’de video sabitleme özelliğine sahip, muhtemelen S20 içinde benzer güncelleme yakında gelecektir).

S10 Lite için başka bir yükseltme ise 2160p çözünürlükte video çekimi için ek 60 fps modu oldu. Teknik olarak, Galaxy S10 Lite 60 fps’te video kaydı yapabiliyordu ancak Samsung forumlarındaki bazı kişiler sadece 2160p / 30fps desteklediklerini resimli olarak Samsung’a ilettiler bu sorun muhtemelen bazı ülkelerde yaşanıyordu güncelleme ile tamamen çözülmüş oldu.

samsung galaxy s10 lite guncelleme - Galaxy S10 Lite'ın Yeni Güncellemesi 4K Video Sabitleme ve Kamera İyileştirmeleri İçeriyor

Kamera ile ilgili son olarak kameranın görüntü kalitesi ve kamera uygulamasının kendisinin kararlılığı da geliştirilmiş oldu.

Ayrıca ekrandaki parmak izi okuyucu, güncellemeyi yükledikten sonra telefonun kilidini daha hızlı açmayı hedefliyor. Telefon yazılımının kararlılığı da geliştiren bu güncelleme 416 MB boyuta sahip, G770FXXU2ATB2 adı ile yayınlanıyor ve 1 Şubat’a kadar çıkan tüm güvenlik güncellemelerinide içeriyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.