Pixel 4a 5G ve Pixel 5’in Bazı Özellikleri ve Görüntüleri Ortaya Çıktı

pixrl 4a 5g ve pixel 5
0

Teknoloji devi Google’nin merakla beklenen telefonları ile ilgili sır perdeleri bir bir aralanmaya devam ediyor. Son olarak Google Pixel 4a 5G ve Pixel 5’in bazı özellikleri ve görüntüleri ortaya çıktı.

Pixel 4a 5G ve Pixel 5 Özellikleri

Reddit kullanıcısı tarafından dün paylaşılan ve kısa sürede silinen fotoğraflara göre yan yana duran iki cihazdan ufak olan Pixel 5. Fotoğrafı paylaşan kişi telefonların arka kısmının mat boyalı plastik olduğunu fakat bunun telefon kaplaması olma ihtimali olduğunu belirtti. Telefonların ikisinde de kare kamera modülü bulunuyor. Pixel 4’ten farklı olarak ise LED flaş modülün üst kısmında yer alıyor. Kamera modülünün altında telefonların her ikisinde de parmak izi okuyucu bulunuyor.

Telefonların özellikleri birbirine oldukça fazla benzerken iki cihaz arasındaki fark RAM, batarya ve ekran yenileme hızlarında çıkıyor. Kaynağın paylaşımına göre Pixel 5 4000 mAh, Pixel 4a 5G ise 3800 mAh bir bataryaya sahip. Pixel 5’in 8 GB RAM’e sahip olduğunu belirten kullanıcı Pixel 4a 5G’nin ise 6 GB RAM’e sahip lduğunu belirtiyor. Pixel 5’in 90 Hz kullanım imkanı bulunurken Pixel 4a 5G’de ise bu imkan bulunmuyor. Telefonların ikisinde de kulaklık girişi bulunmadığını söylerken Pixel 4a 5G’nin 499 dolar fiyattan başlayacağını fakat Pixel 5’in ise fiyatının henüz bilinmediğini belirtiyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.