Huawei Y8s Çift Selfie Kamerası ile Geliyor

Huawe Y8s 1
0

Geçen ay, arkasında çift kamerası bulunan Huawei Y8s modeli hakkında bazı bilgileri yayınlanmıştı. Bugün ise cihaz nihayet resmiyet kazandı ve Huawei’nin Ürdün web sitesinde listelendi.

Telefon Full HD + çözünürlüğe sahip 6,5 inç LCD ekranla geliyor. Üstte nispeten küçük bir çentik bulunuyor ve çentikteki kulak hoparlörünün her iki tarafında birer adet selfie kamerası var. Huawei Y8s‘de ki bu kameralardan ilki arka plan bulanıklığı için 2 MP f/2.4 derinlik sensörü diğeri ise 8 MP f/2.0 ana selfie kamerası.

Huawe Y8s - Huawei Y8s Çift Selfie Kamerası ile Geliyor

Arkadaki kameralar dikey olarak sıralanmış ve altında bir led flaş bulunuyor. Kameralardan ilki 48 MP diyafram açıklığı f/1.8, ikinci kamera ise ön taraftaki ile tamamen aynı özelliklere sahip 2 MP f/2.4 derinlik sensörü.

Huawe Y8s 3 - Huawei Y8s Çift Selfie Kamerası ile Geliyor

Huawei Y8s, Kirin 710 yonga seti ve 4 GB RAM ile geliyor ve 64 GB ve 128 GB olmak üzere iki depolama seçeneği ve microSD kart desteği sunuyor. Telefonun pili 4.000 mAh, ancak  microUSB portu üzerinden şarj oluyor. İşletim sistemi Huawei ve Google sorunlarından dolayı Android 9 üzerinde EMUI 9.1 arayüzü ile çalışıyor ve en azından Google hizmetlerini destekliyor.

Fiyatı ve ne zaman satışa sunulacağı hakkında şuan için net bir bilgi renk seçenekleri ise Siyah ve Yeşil.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.