OnePlus Nord Lite’ın Bazı Özellikleri Ortaya Çıktı

oneplus nord lite
0

Son dönemlerin öne çıkan telefon üreticisi OnePlus, Nord ailesi üzerinde çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor. Nord ailesine ortaya çıkan bilgilere göre uygun fiyatlı Nord Lite modeli de katılacak. Telefonun OnePlus Nord ile veya kısa bir süre sonrasında tanıtılması bekleniyor.

OnePlus Nord Lite Özellikleri

OnePlus Nord Lite, Nord’un aksine gücünü Qualcomm’un Snapdragon 765G işlemcisinden değil Snapdragon 690 işlemcisinden alacak. Nord, 8 GB RAM’e sahip olacak iken Nord Lite ise 6 GB RAM ile kullanıcı karşısına çıkacak. Telefonun ekran büyüklüğü tam olarak bilinmezken ekranının FHD+ çözünürlüğe ve 90 Hz yenileme hızına sahip olacağı biliniyor.

OnePlus Nord’un bilinen özelliklerine baktığımızda ise ön kısmında 32 MP ve 8 MP olmak üzere çift kamera bulunurken arkasında ise dört kameralı bir kurulum bulunacak. Telefonun ana kamerası 48 MP çözünürlüğe sahip olacak. Diğer kameralı ise sırasıyla 8MP ultra geniş açılı, 5MP makro ve 2MP’lik portre kamerası olacak. OnePlus Nord’un Avrupa fiyatının 475 euro olması beklenirken, Nord ailesinin 22 Temmuz’da tanıtılması bekleniyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.