Nubia Red Magic 5S’nin AnTuTu Puanı ve Özellikleri Ortaya Çıktı

nubia red magic 5s
0

Oyuncu telefonları alanında sektörün en önde gelen üreticilerinden birisi olan Nubia, son dönemlerde adından sıkça bahsettirmeyi başarıyor. Nubia2nın bir süredir üzerinde çalıştığı ve yarın tanıtacağı yeni oyuncu telefonu Nubia Red Magic 5S’nin AnTuTu puanı ile özelliklerinin bir kısmı ortaya çıktı. Telefonun ortaya çıkan puanı bekleyenlerini şimdiden heyecanlandırdı.

Nubia Red Magic 5s Özellikleri

Sektördeki en büyük rakipleri Asus ROG Phone 3 ve Lenovo Legion Pro’ya ortaya çıkan AnTuTu puanı ile fark atan Nubia Red Magic 5S’nin AnTuTu puanı ise ayrıca bir rekor olan 659.586. Bunun anlamı ise Nubia Red Magic 5S, piyasada bulunan ve yakın zamanda çıkacak oyunların hepsini son seviyede zorlanmadan çalıştırabilecek.

28 Temmuz’da tanıtılacak Nubia Red Magic 5S’nin özelliklerine baktığımızda karşımıza 144 Hz, 240 Hz örnekleme hızı, 320 Hz dokunmatik hassasiyet özelliklerine sahip bir OLED ekran çıkıyor. Telefon işlemci olarak Snapdragon 865+ kullanıyor. Nubia Red Magic 5S, 12 GB’a kadar RAM ve 256 GB’a kadar UFS 3.1 depolama alanına sahip olacak. Telefon ayrıca oyuncular için gelişmiş soğutma sistemi ve hızlı şarj desteği ile karşımıza çıkacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.