LG Velvet 4G’nin Bazı Özellikleri Ortaya Çıktı

lg velvet 4g
0

Güney Koreli teknoloji devi LG, geçtiğimiz dönemde 5G destekli LG Velvet modelini tanıtmıştı. Şirket şimdi de LG Velvet’in 4G versiyonu üzerinde çalışmalarına devam ediyor. Daha uygun fiyata sahip olacak olan LG Velvet 4G’nin tasarım ve teknik özellikleri ile ilgili detaylar gün yüzüne çıktı.

LG Velvet 4G Özellikleri

LG 5G destekli orta sınıf fakat pahalı telefonu Velvet’i geçtiğimiz ay içerisinde Güney Kore’de tanıtmıştı. Ondan sonra da uygun fiyatlı orta segment Style 3’ü duyuran LG şimdi de LG Velvet 4G üzerinde çalışmalarını sürdürüyor. Snapdragon 845’ten güç alacak olan LG Velvet 4G LM-G910 model numarası ile karşımıza çıkıyor. Telefonun tasarımına baktığımızda 5G versiyonu ile aynı damla çentikli ve kavisli ekrana sahip olduğu görülebiliyor.

lg velvet 4g geekbench 282x300 - LG Velvet 4G'nin Bazı Özellikleri Ortaya Çıktı

Geekbench’te görülen LG Velvet 4G’ye ait LM-G910 model numaralı telefon Snapdragon 845 dışında ayrıca 6 GB RAM ve 128 GB depolama alanına sahip olacak. LG Velvet’in 4G sürümü daha güçlü olmasına rağmen daha eski bir işlemciye sahip olacak. 4G destekli modelin LG Velvet 5G ile aynı kamera kurulumuna ve renk seçeneklerine sahip olması bekleniyor.

LG Velvet 4G’nin 5G’ye sahip modelinden %20 daha uygun fiyata sahip olacağı ve yakın bir zaman içerisinde çeşitli ülkelerde piyasaya sürüleceği iddia edildi. LG’nin yeni Velvet modeli ile ilgili açıklamaları önümüzdeki günlerde resmi bir şekilde yapması bekleniyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.