Samsung Galaxy A42 5G’nin Bazı Özellikleri Görüldü

galaxy a42 5g
0

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, son zamanlarda Galaxy M ve Galaxy A serisi üyeleri ile piyasada kendisine yer bulmayı başarıyor. Şirketin önümüzdeki dönemlerde çıkaracağı yeni telefonu olan Samsung Galaxy A42 5G ise daha çıkmadan birçok kişi tarafından konuşulmaya başlandı.

Samsung Galaxy A42 5G Özellikleri

Samsung’un ilk uygun fiyatlı 5G’li telefonu olacak olan Samsung Galaxy A42 5G, bugün 3C’nin internet sitesinde görüldü. Böylelikle telefona ait özelliklerin bir kısmı da ortaya çıktı. 3C’nin sitesinde görülen bilgilere göre Samsung Galaxy A42 5G, 4860 mAh bir bataryaya sahip olacak. Fakat bataryanın hızlı şarjı şu anlık bilinmese de 25 W olmasına oldukça muhtemel gözü ile bakılıyor.

Telefonun daha öncesinde çıkan özelliklerinden biriside 128 GB depolama alanı. 128 GB depolama alanının yanı sıra Samsung Galaxy A42 5G’nin beyaz, siyah ve gri olmak üzere 3 renk seçeneği ile satışa sunulacağını biliyoruz. Samsung’un yeni uygun fiyatlı 5G’li telefonu hakkında daha çok fazla özellik bilinmiyor. Uygun fiyatlı olacağı için RAM gibi bazı donanım özelliklerinin beklenenden düşük olacağını belirtebiliriz. Samsung Galaxy A42 5G’nin önümüzdeki senenin ikinci çeyreğinde tanıtılması beklendiğinden bunun normal olduğunu söyleyebiliriz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.