Samsung Galaxy M51’in Özellikleri Ortaya Çıktı

galaxy m51
0

Güney Koreli Samsung, koronavirüs salgınının etkisinden kurtulmak için aktif dönemler geçiriyor. Şirketin son olarak üzerinde çalışmalarını sürdürdüğü Galaxy M51 telefonuna ait bazı özellikler ortaya çıktı. Samsung Galaxy M51 iddialara göre ana kamerası 64 MP olan dört kameralı bir kuruluma sahip olacak.

Samsung Galaxy M51 Özellikleri

Samsung Galaxy M51, geçtiğimiz günlerde Geekbench’te ve Bluetooth 5.0 sertifikasında görülmüştü. Telefonun bu sertifikalarda görülmesi ile birlikte bazı özelliklerini ve yakın bir zamanda tanıtılacağını öğrendik. Bu sertifikalardan öğrendiğimize göre Galaxy M51, Qualcomm’un Snapdragon 675 SoC işlemcisini kullanacak. 8 GB RAM’e sahip olacak olan model devasa bir bataryaya sahip olacak. Telefonun bataryasının 15 W hızlı şarj desteğine sahip 7000 mAh olacağı ortaya çıktıktan sonra akıllı telefon sektöründe bütün gözler Samsung’a çevrildi.

Bundan kısa bir süre sonra ise Samsung’a yakın kaynaklar telefonun arka kamera kurulumu ile ilgili bilgiler ortaya çıkardı. Ortaya çıkan bilgilere göre Samsung Galaxy M51 4 kameralı bir kuruluma sahip olacak. Ana kamera 64 MP olurken yardımcı bir kamera 12 MP ultra geniş açılı olacak. Telefonun normal şartlar altında Temmuz ayında tanıtılması bekleniyordu fakat koronavirüs pandemisinden kaynaklı olarak tanıtımının 1 ve ya 2 ay ertelendiği düşünülüyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.