Galaxy Note Görünümlü Samsung Galaxy S20 FE 5G’nin Tasarımı Ortaya Çıktı

s20 fe 5g
0

Güney Koreli teknoloji devi Samsung’un uygun fiyatlı olacağı düşünülen üst segment telefon modeli Galaxy S20 FE 5G’nin tasarımı ortaya çıktı. Görüldüğü kadarı ile telefon Galaxy Note görünümüne sahip olan bir Galaxy S modeli olacak.

Samsung Galaxy S20 FE 5G’nin Tasarımı Ortaya Çıktı

5 Ağustos günü düzenleyeceği etkinlik ile Galaxy Note 20 ve Galaxy Note 20 Ultra’yı tanıtacak olan Samsung’un üzerinde çalıştığı bir başka telefon ve tasarımı gün yüzüne çıktı. Samsung’un üzerinde çalıştığı yeni telefon modeli Galaxy Note serisi tasarımına sahip bir Galaxy S üyesi olacak. Modelin ismi ise Galaxy S20 FE 5G. Telefonun Galaxy S10 Lite ile benzer bir çizgiye sahip olacağı doğal olarak uygun fiyatlı olduğu düşünülüyor.

Galaxy S20 FE 5G, Infinity-O tasarımı ile birlikte yüksek ekran/gövde oranı vadediyor. Cihaz, uygun fiyatlı bir model olacağından hem edge ekrandan tasarımınıa sahip değil hem de Galaxy S20 serisine göre daha kalın çerçevelere sahip. Samsung Galaxy S20 FE 5G’nin Snapdragon 855 ya da Snapdragon 765G işlemciye sahip olacağı iddia ediliyor. Telefonun çıkış zamanı ve fiyatı ile ilgili ise şu anlık net bilgiler maalesef bulunmuyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.