Realme V5’in Bazı Özellikleri ve Geekbench Skoru Ortaya Çıktı

realme v5s
0

Realme, telefon üreticileri arasına yakın zamanda katılmış olsa da son zamanlarda kendinden oldukça bahsettirmeyi başardı. Realme şimdi ise, yeni telefon serisi Realme V5 üzerinde çalışıyor. Şimdi ise 3 Ağustos’da tanıtılacak olan Realme V5’in birçok özelliği ve Geekbench skoru ortaya çıktı.

Realme V5 Özellikleri

Realme V5’in Geekbench sonucunda telefonun RMX2111 model numarasına sahip olduğu görülüyor. Geekbench sonucunda ayrıca telefonun tek çekirdekte 2493 puan aldığı ve çoklu çekirdekte ise 6555 puan aldığı görülüyor. Telefonun işletim sistemi olarak Android 10 tabanlı realme UI kullandığı da Geekbench sonucunda görülebiliyor. Telefonun işlemcisinin MediaTek Dimensity 720 olduğu ve 6 GB RAM’e sahip olduğuda ayrıca Geekbench sonucu ile birlikte doğrulanmış oldu.

Realme V5, arkasında 48 MP ana kameralı dört kameralı bir kuruluma sahip olacak, ön tarafta ise tek ön kamera yer alacak. Ön kamera ekranın sol üst köşesinde bulunacak. 90 Hz IPS LCD bir ekran ile gelecek olan Realme V5’in parmak izi okuyucu sensörü telefonun yan tarafında yer alacak. TTtelefon 5.000 mAh değerinde bataryaya ve beraberinde iyi bir değer sayılabilecek 30 W hızlı şarj desteğine sahip olacak. Telefonun bütün detayları ise şirket tarafından yarın tanıtılacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.