Samsung Galaxy S3 Mini Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır

s3 mini
0

Günümüzün teknolojisi olan telefonlar hayatımızın her alanına işlemiş durumda. Telefonunuzun ekranında çıkan önemli bilgileri kaydetmenin en kolay çözümü ise ekran görüntüsü almak veya diğer ismi ile ss / screenshot yakalamaktan geçiyor. Samsung’un efsanevi telefonlarından birisi olan Galaxy S3 Mini modelinde ekran görüntüsü nasıl alınır bunu sizler için açıklayacağız.

Samsung Galaxy S3 Minimodelinde ekran görüntüsü almak genel olarak oldukça basit. Bu işlem için tek yöntem kullanılıyor.

Samsung Galaxy S3 Mini Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır

Güç Tuşu + Ana Ekran Tuşu ile Ekran Görüntüsü Alma

s3 mini 300x200 - Samsung Galaxy S3 Mini Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır

1- Ekran görüntüsü almak istediğiniz ekrana geliniz.

2- Telefonun güç (açma-kapama) tuşu ve ana ekran tuşuna aynı anda basarak birkaç saniye basılı tutun. Ekranda beliren animasyon ekran görüntüsünü başarı ile aldığınızı göstermektedir.

3- Ekran görüntüsünü bulmak ve kullanmak için ise telefonunuzun galeri uygulamasındaki “screenshots” klasörüne gidiniz. Aldığınız ekran görüntüsünü screenshots klasörü içerisinde bulacaksınız.

Aldığınız ekran görüntüsünü paylaşabilir, başka bir teknolojik alete atabilir veya telefonunuzda saklayabilirsiniz. Farklı bir telefonda nasıl ekran görüntüsü alındığını öğrenmek istiyorsanız yorum yazarak bize bildirebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.