Samsung Galaxy A70, Android 10 ve One UI 2.0 Güncellemesi Almaya Başladı

samsung galaxy a70 android 10 1
0

Samsung, Android 10 için cihazlarını güncelleme konusunda oldukça hızlı. Geçen yıl ki Galaxy A30 ve A50’ler zaten Android 10’un tadına baktı ve bugünde Galaxy A70 modeli Android 10’a kavuşmaya başladı.

Ukrayna’da güncellemeyi piyasaya süren Samsung‘un diğer ülkelerde de önümüzdeki günlerde bu güncellemeyi A70 telefonlar için yayınlaması bekleniyor.

samsung galaxy a70 android 10 - Samsung Galaxy A70, Android 10 ve One UI 2.0 Güncellemesi Almaya Başladı

Güncellemenin boyutu yaklaşık 2 GB ve wifi üzerinden indirilmesi gerekiyor. İndirip yüklendikten sonra Samsung’un kendi arayüzü olan One UI 2.0’a, Android 10’a ve Samsung’un Lubat 2020 güvenlik güncellemesini almış olacaksınız.

Samsung’un daha önce yayınladığı Android 10 geçiş planlarında Galaxy A70’in Nisan ayında güncelleme alması bekleniyordu. Bu planın çok daha öncesinde güncelleme alması gerçekten harika olmuş. Tabi şuan bazı ülkelerde yayınlandığı için bu yayılım süresi uzuyabilir belki de Türkiye’ye Nisan ayında gelecek bu konuda malesef bir yorum yapamıyoruz. Yinede güncellemenin belirlenen zamandan önce dağıtılmaya başlanması oldukça güzel.

İlginizi Çekebilir; Samsung Galaxy A71

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.