Samsung Galaxy A12, Geekbench’te Ortaya Çıktı

Galaxy A12
0

Geekbench’te SM-A125F model ismi ile görülen Samsung Galaxy A12, 2,3 GHz hızına sahip MediaTek Helio P35 işlemciye sahip olacak. Telefon, işletim sistemi olarak Android 10 tabanlı OneUI kullanacak. Ön tarafında IPS LCD panel yer alan telefon 3 GB RAM ve 32 GB ve 64 GB depolama alanı seçeneklerine sahip olacak. Cihazın arka tarafındaysa önceli modelinde olduğu gibi 3 kameralı kurulum yer alacak.

Telefonun arka tarafında yer alacak olan kameraların çözünürlüklerine dair bir bilgi bulunmazken kameraların özellik olarak geniş açılı, ultra geniş açılı ve derinlik sensörü olması bekleniyor. Telefonun önceki modelinden farklı olarak daha büyük bir bataryaya sahip olması bekleniyor.

Cihazın bataryası hakkında bilgi vermesi için Galaxy A11’in 4.000 mAh batarya ile15 W hızlı şarja sahip olduğunu söyleyebiliriz. Siyah, beyaz, kırmızı ve mavi dış görünüş seçenekleri ile satışa çıkacak olan telefonla ilgili bilinen özellikler ise şu anlık bunun ile sınırlı. Fakat çıkış tarihi oldukça yakın olduğu düşünülen cihaz ile ilgili bilgiler ortaya çıktıkça CepModel üzerinden sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.