OnePlus 8 ve 8 Pro Sürümlerine Android 11 Beta Sürümü Geldi

oneplus 8 ve 8 pro 1
0

Çinli akıllı telefon üreticisi OnePlus, diğer telefon üreticilerinden önce davranarak amiral gemisi telefonları OnePlus 8 ve 8 Pro için Android 11 Beta sürümünü getirdi. Şirket, telefonların Android 11 Beta sürümünü almaya başladığını açıkladı.

OnePlus 8 ve 8 Pro’ya Sorunlu Android 11 Güncellemesi Geldi

OnePlus 8 ve 8 Pro telefonları ülkemizde hala satışa sunulmadı. OnePlus’ın telefonları amiral gemisi telefonların özelliklerini daha uygun fiyatlar ile sundukları için amiral gemisi katili olarak anılıyorlar. Şimdide geçtiğimiz günlerde Google tarafından yayınlanan Android 11 Beta 1, OnePlus tarafından 8 ve 8 Pro cihazlarına gönderilmeye başlandı. OnePlus’ın yeni telefonlarının Android 11 Beta güncellemesi ile stabil bir şekilde çalışmadığı ve bazı hataların bulunduğu öğrenildi. OnePlus’ın telefonlarına sunduğu beta sürümünde yüz kilidi kullanamıyor. One Plus 8 ve 8 Pro’ya gelen güncelleme ile Google Asistan ve Görüntülü aramalarda da problemler yaşandığı güncellemeyi yükleyen kullanıcılar tarafından açıklandı.

OnePlus 8 ve 8 Pro için paylaşılan Android 11 beta sürümü, tahmin edilebildiği gibi çalışmayan uygulama, verilerin silinmesi ve sistem hatalarına yol açabiliyor. Bu durumların sonucunda kullanıcıların büyük çoğunluğunun Android 11 Beta sürümüne şu anlık geçmeyeceği düşünülüyor. Öte yandan Google’nin kendi Pixel telefonlarında yer alan güncellemenin ise oldukça sorunsuz olduğu görüldü.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.