Huawei Telefona Google Play Store Yüklemenin En Kolay Yolu

chat partner
3

Google Play yazılımını Huawei telefonlarına yüklemek için yeni bir çalışma yöntemi keşfedildi (muhtemelen Honor telefonlarda da çalışacaktır).

Bunun için 147 MB boyutuna sahip olan Chat Partner / Sohbet Ortağı APK uygulamasına ihtiyacınız olacak. Ayrıca söylemeye gerek yok, ancak bunun gayri resmi bir yöntem olduğunu belirtmek isteriz.

Yukarıda verdiğimiz linkten APK’yı indirip Huawei/Honor telefonunuzda çalıştırın Cihazı Algıla/Detect Device yazan yere basın ve algılama sonrasında Repair Now / Şimdi Onar’a ve son olarak (Cihaz Yöneticisi penceresi açıldıktan sonra) Activate/Etkinleştir’e dokunmanız gerekiyor.

Ardından telefonu yeniden başlatın, Google Play Store’un hazır ve çalışır durumda olması gerekir. Google hesabınıza giriş yapın ve devam edin (Chat Partner / Sohbet Ortağı programını dilerseniz kaldırabilirsiniz).

chat partner - Huawei Telefona Google Play Store Yüklemenin En Kolay Yolu

Bunu Huawei P40 lite‘de denedik ve başarılı bir şekilde çalıştı. Bununla birlikte, Huawei Mate 30 Pro’da test ederken, “sertifikalı değil” hatasıyla karşı karşıya kaldık bunu çözmek için uğraşıyoruz.

Bizimki erken bir inceleme oldu, bu yüzden diğer donanımı farklı cihazlarda farklı sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. Mate 30 Pro ve Huawei Y7p‘de çalıştığına dair raporlar var.

Google Play hizmetlerini Huawei telefonunuza yüklemenin resmi olmayan bir yoludur ve bu yöntemin ne kadar süre çalışmaya devam edeceğinden emin değiliz ama sonuç olarak güzel bir şekilde işa yarıyor 🙂

3 Yorumlar
 1. Cenk E. diyor

  Merhabalar,

  Bu yöntem artık kullanılmıyor sanırım, chat partner uygulamasını açtığımda network error hatası veriyor. Bu uygulamayı bir kaç siteden indirip denedim ama hata aynı. Şuan farklı bir yöntem var mı?

 2. Sezer diyor

  Aynen

 3. Apyi diyor

  Evet network error hatası

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.