Samsung Galaxy M31s’nin Özellikleri Belli Oldu

galaxy m31s
0

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, son dönemde yeni bir akıllı telefonu ile oldukça fazla gündeme geliyor. Şirketin yeni telefonu olacak olan Samsung Galaxy M31s kendine has özellikleri ve devasa bataryası ile tüketiciler ile karşı karşıya gelecek.

Samsung Galaxy M31s’nin Özellikleri

Hindistan Amazon internet sitesinde ortaya çıkan Samsung Galaxy M31s’nin tanıtımı burada yer alan bilgiye göre 6 Ağustos tarihinde gerçekleştirilecek. Bununla birlikte telefonun resimleri ve özellikleri de Amazon’un internet sitesinde görüldü. Samsung Galaxy M31s’yi öne çıkarak özelliği olan bataryası ise 15 W hızlı şarj desteğine sahip 6000 mAh büyüklüğünde bir batarya olacak.

Ortaya çıkan diğer özelliklere baktığımızda ise Samsung Galaxy M31s, gücünü sahip olduğu Exynos 9611 işlemci ve 6 GB RAM’den alacak. Telefonun arkasında ise detayları tam bilinmeyen 64 MP çözünürlükte bir kamera ile birlikte, ultra geniş açılı, makro kamera ve derinlik sensöründen oluşan dört kameralı kurulum bulunacak.  Telefonun 6 Ağustos itibari ile Hindistan’da sonrasında da farklı yerlerde satışa sunulması bekleniyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.