Casper VIA F1 Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır

casper via serisi telefonlarda ekran goruntusu alma
0

Gelişen akıllı telefon sektörü ile birlikte önemli bilgileri kaydetmek de kolaylaştı. Bunun için telefonumuzun ekran görüntüsü almak veya diğer ismi ile ss / screenshot yakalamak fazlası ile yeterli oluyor. Türkiye’nin sevilen telefon üreticisi Casper’in sevilen telefonlarından birisi olan Casper VIA F1 modelinde ekran görüntüsü nasıl alınır bunu sizler için yazımızda açıklayacağız.

Casper VIA F1 modelinde ekran görüntüsü almak genel olarak oldukça basit. Bu işlem için ise iki farklı yöntem kullanılıyor.

Casper VIA F1 Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır

Güç Tuşu + Ses Kısma Tuşu ile Ekran Görüntüsü Alma

1- Casper VIA F1 telefonunuzda ekran görüntüsü almak istediğiniz ekrana geliniz.

2- Telefonunuzun güç (açma-kapama) tuşu ve ses kısma tuşuna aynı anda basarak birkaç saniye basılı tutun. Ekranda beliren animasyon ekran görüntüsünü başarı ile aldığınızı göstermektedir.

3- Ekran görüntüsünü bulmak ve kullanmak için ise telefonunuzun galeri uygulamasındaki “screenshots” klasörüne gidiniz. Aldığınız ekran görüntüsünü screenshots klasörü içerisinde bulacaksınız.

Casper Via E2 ile aldığınız ekran görüntüsünü paylaşabilir, başka bir teknolojik alete atabilir veya telefonunuzda saklayabilirsiniz. Farklı bir telefonda nasıl ekran görüntüsü alındığını öğrenmek istiyorsanız yorum yazarak bize bildirebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.