Samsung Galaxy A41’in Bazı Özellikleri FCC Raporunda Belli Oldu

samsung galaxy a41
0

Samsung Galaxy A41 özellikleri arasında üçlü kamera kurulumu, Helio P65 yonga seti ve 25MP selfie kamerası bulunabilir”

Samsung Galaxy A41 , ABD’de FCC sertifikasını aldı ve bu da akıllı telefonun yakında piyasaya sürüleceğini gösteriyor. Sertifika ayrıca birkaç Galaxy A41 özelliğinide ortaya çıkarttı, ancak telefonun donanımı hakkında hala bazı detaylar gizemini koruyor. A41, Bluetooth 5.0 bağlantısı gibi ayrıntıların yanı sıra son zamanlarda popüper olan Bluetooth SIG sertifikası ile onaylandı.

 

FCC listesi, Samsung SM-A415F / DSN model numaralı Samsung Galaxy A41’in 15W hızlı şarjı, çift bantlı Wi-Fi, çift SIM ve 4G’yi destekleyeceğini ortaya koyuyor. Ayrıca görünüşe göre 149.8 x 69.8mm ölçülerinde olacak ve Android 10 ile birlikte gelecek.

Geçmiş raporlara göre, Samsung Galaxy A41’in selfie kamerayı barındırmak için bir su damlası çentiği ile 6 / 6.1 inç Infinity U ekran desteklemesi bekleniyor. Galaxy A41 Spesifikasyonları ayrıca microSD kart ile genişletilebilen en az 4GB RAM ve 64 / 128GB dahili depolama seçenekleriyle birleştirilmiş sekiz çekirdekli MediaTek Helio P65 işlemci içerebilir. Son olarak Android 10 üstünde UI 2.0 arayüzü yüklü olacak.

samsung galaxy a41 - Samsung Galaxy A41'in Bazı Özellikleri FCC Raporunda Belli Oldu

Kamera açısında Samsung Galaxy A41’in ultra geniş açılı bir lense ve bir makro lensle birlikte sunulabilecek 48 megapiksel birincil sensörden oluşan üçlü arka kameraları barındırdığı söyleniyor.

Selfie çekimler ve görüntülü sobher için Galaxy A41, 25 MP’lik bir sensör ile gelebilir. Sızan render resimlerinde arkada bir parmak izi sensörü için herhangi bir yer gözükmüyor, bu da bir ekran içi üniteye sahip olacağı anlamına gelebilir. Son olarak, 3.500mAh pilin telefonu beslediği söyleniyor. Bağlantı özellikleri arasında 4G LTE, çift bant Wi-Fi bağlantısı, Bluetooth 5.0, GPS ve USB Type-C bağlantı noktası bulunabilir.

Ne yazık ki, kesin lansman tarihi ve fiyatı şimdilik gizemini koruyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.