Honor 20 ve View 20 Serisi 15 Mart’tan İtibaren Magic UI 3.0 Güncellemesini Alacak

honot emui magic ui 3
2

Huawei’in alt markası Honor, 15 Mart’tan itibaren Honor 20, 20 Pro ve View 20 için Magic UI 3.0 güncellemesini yayınlamaya başlayacağını duyurdu. Ayrıca 9X için yavaş yavaş EMUI 10’u yayınlayacak.

Ayrıca Honor, Honor 10, 10 Lite, 20 Lite, 8X, 9X Pro ve V10 için Magic UI 3.0’ın test aşamasında olduğunu, ancak piyasaya sürülmesi için herhangi bir zaman çizelgesini paylaşılmadı.

Magic UI 3.0, görsel yorgunluğu en aza indirip okunabilirliği artırarak kullanıcıların akıllı telefonlarında daha rahat gezinmelerini sağlayan yeni bir UX tasarımı ile birlikte geliyor. Ayrıca, Magic UI 3.0 üzerindeki renk doygunluğu, normal mod ve karanlık mod arasındaki tutarlılık için ince ayarlar mevcut.

Magic UI 3.0 ayrıca gelişmiş görsel öğelerle birlikte geliyor ve çoklu ekran işbirliğiyle sorunsuz akıllı ofis deneyimi sağlıyor.

Honor, fotoğraf bölümünde de bazı iyileştirmeler yaptı ve kullanıcılar artık çekim yapmadan önce vizörden filtreler uygulayabiliyor.

Kamera uygulaması ayrıca modern bir görünüme kavuştu ve nesnelere yakınlaştırmayı kolaylaştırıyor.

Güvenlik cephesinde, Magic UI 3.0 çalıştıran cihazlar, kendi geliştirdiği Güvenilir Yürütme Ortamı İşletim Sistemi ile korunacak ve uygulama korumalı alanı için destek sağlanacak.

2 Yorumlar
  1. elgin diyor

    Honor 20 kullanıyorum bu güncelleme iyi oldu uzun zamandır arayüzde birkaç güncelleme yapılması zaten gerekiyordu hatalar bariz belliydi

  2. Leyla diyor

    Honor Huawei çatısı altında çok iyi ilerliyor güncellemeleri zamanında veriyor umarım yeni serilerde şu Google sorunlarınıda çözerlerde daha başarılı olurlar

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.