Rehber: En İyi 7 microSD Hafıza Kartı

en iyi microsd hafiza kartlari
0

Kameralar, cep telefonları, dronelar ve çok daha fazla cihazda microSD hafıza kartı kullanılıyor. Bu kartlar sayesinde cihazlar ciddi anlamda depolama alanı kazanıyor.

En iyi microSD hafıza kartı seçimi makalemize hoş geldiniz. Bu sayfada, kameranıza, akıllı telefonunuza veya drone’unuza takabileceğiniz ve bu cihazların depolama kapasitesini artıracak ve aynı zamanda hızlı veri aktarım hızları sunacak en iyi microSD kartları bulacaksınız.

Bu günlerde, telefon ve kameralardan dizüstü bilgisayarlara ve hatta Nintendo Switch’e kadar bu küçük bellek kartlarını kullanan çok fazla cihaz var bu yüzden paranın satın alabileceği en iyi SD kart listemiz size bu noktada yol gösterici olabilir.

En iyi microSD kartlar listemiz

  1. Samsung Evo Plus microSD kart
  2. Samsung Pro + microSD kart
  3. SanDisk Extreme Plus microSD kart
  4. Lexar 1000x microSD kart
  5. Samsung Evo Select microSD kart
  6. SanDisk Ultra microSD
  7. Kingston microSD Action Camera

1. Samsung Evo Plus microSD kart

En iyi çok yönlü microSD kart. Kapasite: 32GB, 64GB, 128GB, 256GB | Arayüz: microSD

en iyi microsd hafiza kartlari 1 - Rehber: En İyi 7 microSD Hafıza Kartı

Uygun donanımla eşleştirildiğinde teknik olarak satın alabileceğiniz en iyi SD kart. Piyasada esnek değerlere sahip SD kartlar olsada Samsung Evo Plus, 100 MB/saniye okuma ve 90 MB/saniye yazma hızlarına sahip.

2. Samsung Pro + microSD kart

Video için en iyi microSD kart. Kapasite: 32GB, 64GB, 128GB | Arayüz: microSD

en iyi microsd hafiza kartlari 2 - Rehber: En İyi 7 microSD Hafıza Kartı

Samsung Pro+ özellikle 4K çözünürlükte çok fazla video çekiyorsanız büyük miktarda veriyi hızlı bir şekilde yazabilen güvenilir bir microSD kart. U3 derecesi ve 95 MB/saniye okuma 90 MB/saniye yazma hızlarına sahip. Samsung Pro + kartın desteklediği hızlar, bir akıllı telefona takılmak gibi günlük görevler için büyük ölçüde gereksiz fakat 4K video için bu harika bir satın alma.

3. SanDisk Extreme Plus microSD kart

Amiral gemisi microSD kart. Kapasite: 32GB, 64GB, 128GB | Arayüz: microSD

en iyi microsd hafiza kartlari 3 - Rehber: En İyi 7 microSD Hafıza Kartı

SanDisk, bu microSD kartın 95MB/saniyeye kadar okuma desteklediğini ve 90MB / saniyeye kadar yazabildiğini, testlerde bu hızlara oldukça yaklaştığını iddia ediyor. Bu onu çok hızlı bir kart haline getirirken daha küçük dosyalarla çok daha hızlı sonuç vereceği anlamına geliyor. Bu kartı aksiyon kameraları, dronlar veya seri çekim yapacağınız fotoğraf makinalarında kullanmak oldukça mantıklı. Fiyatı biraz pahalı ama hedef bütçenizin biraz üzerinde harcama sakıncanız yoksa, ihtiyaçlarınız için harika bir microSD kart olacaktır.

4. Lexar 1000x microSD kart

Fiyat / performans kartı. Kapasite: 32GB, 64GB, 128GB | Arayüz: microSD

en iyi microsd hafiza kartlari 4 - Rehber: En İyi 7 microSD Hafıza Kartı

Lexar 1000x buradaki en hızlı microSD kart değil fakat sunduğu hızlar güzel bir fiyatla birleşince onu cazip kılıyor. Yanında verilen USB 3.0 adaptörü ile çok kolay bir şekilde verilerinizi bilgisayara aktarabiliyorsunuz.

5. Samsung Evo Select microSD kart

Başka bir harika çok yönlü microSD kart. Kapasite: 32GB, 64GB, 128GB, 256GB | Arayüz: microSD

en iyi microsd hafiza kartlari 5 - Rehber: En İyi 7 microSD Hafıza Kartı

Samsung hızlı, verimli ve güvenilir microSD kartlar üretmede mükemmel sonuçlar ortaya çıkartıyor. Samsung Evo Select, dijital kamera, drone ve telefon gibi cihazlarda sizi oldukça mutlu edecektir. Şu anda Samsung Evo Select microSD kartlar yalnızca Amazon’dan satılıyor fakat yakında globale yayılacaktır. Artıları mükemmel hızlara sahip olması ve makul fiyatı.

6. SanDisk Ultra microSD

Yüksek kapasiteli microSD kart. Kapasite: 16GB, 32GB, 64GB, 128GB, 200GB, 256GB, 400GB | Arayüz: microSD

en iyi microsd hafiza kartlari 6 - Rehber: En İyi 7 microSD Hafıza Kartı

SanDisk Ultra microSD, büyük kapasite arayan kişiler için mükemmel bir microSD kart ve en son sürümü 400 GB’a kadar depolama alanı sunuyor. Bu, yüksek çözünürlüklü görüntüleri ve video dosyalarını depolamak için size bolca yer açacaktır. Yazma hızları iyi, ancak gördüğümüz en yüksek hız değil. 4K çekim yaparsanız, sorun yaşatabilir, ancak birçok kişi için uygun fiyatlı yüksek depolama alanı sunmasından dolayı kesinlikle alınabilir seçeneklerden.

7. Kingston microSD Action Camera

Profesyoneller için İdeal. Kapasite: 16GB, 32GB, 64GB | Arayüz: microSD

en iyi microsd hafiza kartlari 7 - Rehber: En İyi 7 microSD Hafıza Kartı

Go Pro gibi bir aksiyon kamerasının içine koymak için bir microSD kart arıyorsanız, verileri hızlı bir şekilde kaydedebilen, aynı zamanda damlalara, darbelere ve sıçramalara dayanabilecek bir şey istiyorsunuz demektir. Bu noktada Kingstone microSD Action Camera modeli devreye giriyor ve adından da anlaşılacağı üzere aksiyon kameraları için tasarlandı. İnanılmaz derecede sağlam tasarıma ve güzel diyebileceğimiz okuma yazma hızlarına sahip. Maliyet olarak bir cep telefonunda kullanacaksanız biraz pahalı gelebilir bu yüzden eğer cep telefonu için bir kart arıyorsanız kesinlikle diğer kartlara bakmalısınız.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.