Pocophone F1 Android 10 için Kararlılık Güncellemesi Alacak

poco f1
0

Android 10 Beta Stable’ın yeni bir sürümü Pocophone F1 için v11.0.6.0.QEJMIXM koduyla yayınlanıyor. Beta Test Cihazları / Mi Pilots kullanıcıları bu güncellemeyi ilk elde edecek kişiler, ancak herhangi bir sorun ortaya çıkmazsa, güncelleme “birkaç gün içinde” genel kullanıma sunulacak.

Geliştirici ekibi kalan son hataları giderdikçe hızlı bir şekilde güncelleme paketine eklemekte. Beta sürümünü çalıştıran kişilerin geri bildirimlerine bağlı olarak, kararlı sürüm yakında tüm Xiaomi Pocophone F1 kullanıcılarına dağıtılacak.

Poco F1’inizde Beta Stable sürümüne kayıtlıysanız, güncelleme bildirimini muhtemelen bugün/yarın alabilirsiniz. Ancak, beta test kullanıcıları için güncelleme bile aşamalı olarak çıkarıldığı için anında gelmeme olasılığı var.

Güncelleme paketinin içeriği resmi olarak açıklanmazken güncellemeyi alan ilk beta test kullanıcıları performans artışları, AAC codec’i kullanırken sabit Bluetooth kulaklık bağlantısı, sabit takvim widget’ı ve diğer birkaç değişikliğiğin geldiğini bildiriyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.