Motorola Edge+ 108 MP Kamera Kamera ile Gelecek

motorola edge plus 1
0

Motorola bir süredir yeni amiral gemisi telefonu çıkartmadı, ancak yeni amiral gemisi olması beklenen Motorola Edge+ büyük patlama yapacak gibi gözüküyor. Geçen hafta telefonun arka tarafında üçlü kamera dizilimini gösteren render fotoğrafları yayınlanmış ve eğer sızıntıyı yapan TechDroider sitesinin söyledikleri doğru çıkarsa Edge Plus 108 MP sensörlü ilk Motorola telefon olacak.

Üçlü kamera kurulumu 108 + 16 + 8MP olarak tanımlanmış. Moto One Zoom’da 8MP telefoto kamera (3x zoom) ve 16MP ultra geniş lens bulunuyordu, bu nedenle Edge+ modelinin benzer bir yol izlemesi yüksel olasılık.

Ana kameradaki 108 MP sensör Samsung tarafından üretilmiş gibi gözüküyor, ancak Xiaomi‘nin kullandığı Tetracell sürümü veya Nonacell sürümü Galaxy S20 Ultra‘ya özel olabileceğinden şüpheli bunu doğrulamak şuan için zor.

motorola edge plus - Motorola Edge+ 108 MP Kamera Kamera ile Gelecek

Motorola Edge + üzerindeki son kamera sensörü ise selfie kamerasında yer alıyor ve 25 MP değere sahip. Bu modelinde Motorola, kıvrımlı köşeli ekranın yanı sıra selfi kamerası için ekran üzerinde delikli tasarımı ile yol almış.

Edge+’ın Snapdragon 865 yonga seti ile güçlendirileceği, 5G bağlantısı ve 6.67 inç 90Hz ekrana sahip olması bekleniyor. Android 10’un yanı sıra 5.170mAh değerinde büyük bir pil ve 3.5mm kulaklık girişi bulunacak.

Motorola’nın cihazı ne zaman tanıtacağı ve fiyatı hakkında hiçbir detay bulunmıyor Mobil Dünya Kongresi’nin iptali ile firma etkinlik takvimi şuan için paylaşmadı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.