Nokia’nın Yeni Telefonu Nokia C3, Geekbench’te Gözüktü

nokia c3
0

HMD Global altında faaliyetlerini sürdüren Nokia’nın bir süredir üzerinde çalıştığı yeni giriş segment telefonu Nokia C3, Geekbench üzerinde görüldü. Cihazın sayfasında Nokia’nın yeni telefonunun sahip olduğu bazı özelliklerde görüldü.

Nokia’nın yeni giriş segment telefonu Nokia C3, Geekbench’te Görüldü

Nokia’nın önümüzdeki ay Berlin’de gerçekleştirilecek IFA 2020 etkinliğinde tanıtacağı 2 telefondan birisi olduğu düşünülen Nokia C3, Geekbench’te görüldü. Oldukça düşük fiyat etiketine sahip olması beklenen telefon tek çekirdekli performans testinden 149 puan alıyor. Nokia C3’ün çok çekirdekli performans testinden ise 820 puan aldığı görülüyor.

Performans testlerinden de düşük fiyatlı bir telefon olduğu görülen Nokia C3’in donanım özelliklerine baktığımızda Geekbench’te sekiz çekirdekli 1,2 GHz’lik bir işlemci görülüyor. Bunun ile birlikte 3 GB bir RAM’de telefonda bulunuyor. Nokia C3, GamoraPlus ana karta sahip olacak. Cihaz düşük özelliklerine sahip olarak kutusundan Android 10 işletim sistemi ile kutusundan çıkacak. Telefonun net çıkış tarihi ve fiyatı ise şu anlık bilinmiyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.