Casper Via E2 Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır

casper ekran görüntüsü
2

Gelişen akıllı telefon sektörü ile birlikte önemli bilgileri kaydetmek de kolaylaştı. Bunun için telefonumuzun ekran görüntüsü almak veya diğer ismi ile ss / screenshot yakalamak fazlası ile yeterli oluyor. Casper’in sevilen telefonlarından birisi olan Casper Via E2 modelinde ekran görüntüsü nasıl alınır bunu sizler için yazımızda açıklayacağız.

Casper Via E2 modelinde ekran görüntüsü almak genel olarak oldukça basit. Bu işlem için ise iki farklı yöntem kullanılıyor.

Casper Via E2 Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır

Güç Tuşu + Ses Kısma Tuşu ile Ekran Görüntüsü Alma

1- Telefonunuzda ekran görüntüsü almak istediğiniz ekrana geliniz.

2- Telefonunuzun güç (açma-kapama) tuşu ve ses kısma tuşuna aynı anda basarak birkaç saniye basılı tutun. Ekranda beliren animasyon ekran görüntüsünü başarı ile aldığınızı göstermektedir.

3- Ekran görüntüsünü bulmak ve kullanmak için ise telefonunuzun galeri uygulamasındaki “screenshots” klasörüne gidiniz. Aldığınız ekran görüntüsünü screenshots klasörü içerisinde bulacaksınız.

Casper Via E2 ile aldığınız ekran görüntüsünü paylaşabilir, başka bir teknolojik alete atabilir veya telefonunuzda saklayabilirsiniz. Farklı bir telefonda nasıl ekran görüntüsü alındığını öğrenmek istiyorsanız yorum yazarak bize bildirebilirsiniz.

2 Yorumlar
  1. Esma diyor

    Casper VIA E2 olmuyo ekran görüntüsü alamıyorum

  2. Ozgur diyor

    Yaşadığınız problem nedir?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.