Vivo Y70’in Özellikleri Ortaya Çıktı

vivo y70
0

Çinli akıllı telefon üreticisi Vivo, Mayıs ayında Y70s isimli bir telefon modeli tanıtmıştı. Çalışmalarına ara vermeyen şirket şimdide Vivo Y70 isimli bir telefon modeli için çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor. Telefon henüz resmi olarak duyurulmamış olmasına rağmen Weibo’da özellikleri ile birlikte ortaya çıktı. Telefonun önümüzdeki günlerde tanıtılacağı düşünülüyor.

Vivo Y70 Özellikleri

Vivo Y70’in Weibo’da ortaya çıkan özelliklerine baktığımızda telefonun serinin diğer üyesi Vivo Y70s gibi Samsung’un Exynos 880 işlemcisini kullanacağını görüyoruz. Telefon ayrıca 6 GB ve 8 GB RAM seçenekleri ile 128 GB depolama alanına sahip olacak. Telefonun ekranının boyut bilgisi paylaşılmazken FHD+ çözünürlükte 60 Hz yenileme hızına sahip olduğunun bilgisi yapılan paylaşımda yer aldı.

Vivo Y70’in arkasında 48 MP ana kamera yer alan 3 kameralı bir kurulum bulunuyor. Kurulumun diğer elemanları ise 8 MP ultra geniş açılı ve 2 MP derinlik sensörü olacak. Ön tarafında yer alacak olan kamera bilinmeyen telefonun batarya kısmında ise 18 W hızlı şarj destekli 4500 mAh büyüklüğünde bir batarya kullanıcıları karşılayacak. Telefonun 6 GB RAM’li versiyonunun fiyatı yaklaşık 254 dolar olacak iken 8 GB RAM’e sahip versiyonunun 285 dolar civarından satılması bekleniyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.