Samsung Galaxy Z Fold 2 Görüntülendi

galaxy fold 2
0

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, önümüzdeki hafta düzenleyeceği lansman etkinliği ile birlikte 5 yeni ürününü tanıtacak. Bu ürünler, Galaxy Note 20 ailesi, Galaxy Watch 3, Galaxy Tab S7 ailesi, Galaxy Buds Live ve Samsung’un yeni katlanabilir telefonu Galaxy Z Fold 2 olacak. Bu telefon Samsung’un katlanabilir 3. akıllı telefonu olacak. İlk iki telefonu ise sırası ile Galaxy Fold ve Galaxy Z Flip ismi ile piyasaya sürülmüştü.

Samsung Galaxy Z Fold 2 Canlı Olarak Görüntülendi

Samsung Galaxy Z Fold 2’nin ortaya çıkan fotoğraflarından görüldüğü üzere telefonun daha öncesinde ortaya çıkan tasarımı doğrulanmış oluyor. Bundan önce iki farklı isimlendirme şekli kullanan Samsung’un, Galaxy Fold 2 yerinde Galaxy Z Fold 2 ismini kullanmasının nedeni olarak da Samsung’un katlanabilir telefonları için Galaxy Z ismini kullanması ön görülüyor.

Ortaya çıkan canlı fotoğraflarından da görüldüğü üzere Galaxy Z Fold 2, Galaxy Fold’da bulunan çentiğin aksine tek ön kamera ile delikli bir ekrana sahip olacak. Bundan dolayı Galaxy Z Fold 2’nin Galaxy Fold’a oranla çok daha yüksek bir ekran gövde oranına sahip olacağı düşünülüyor. Samsung Galaxy Z Fold 2, önümüzdeki hafta içinde düzenlenen etkinlik ile tanıtılacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.